Skróty klawiszowe:

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Polish Ukrainian English German French Italian
um@lazy.pl
32 67 294 22
Logo serwisu.

Gmina Łazy

Samorządowy portal internetowy

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Gminy Łazy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Aktualności

Moherowe berety na łazowskiej scenie

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Moherowe berety na łazowskiej scenie

4 marca w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach odbyło się kabaretowe spotkanie z okazji Dnia Kobiet adresowane do Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Łazy. Na scenie wystąpił Kabaret Moherowe Berety, które zapewniły publiczności dużą dawkę śmiechu i dobrej zabawy.
Dzień Kobiet to wyjątkowe święto, które w Gminie Łazy jest pielęgnowane i każdego roku w wyjątkowy sposób podkreślane jest jego znaczenie. W tym roku odbyła się druga edycja wydarzenia, na które zostały zaproszone reprezentantki Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Łazy. W minionym roku dla pań wystąpił Grzegorz Stasiak znany z programów i seriali telewizyjnych oraz audycji radiowych. W tym roku panie miały możliwość poznać kunszt aktorski Kabaretu Moherowe Berety. Otwarcia wydarzenia dokonał dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach Grzegorz Piłka, który powitał publiczność i zapowiedział wieczór pełen niespodzianek i dobrej zabawy. Na wstępie wszystkich obecnych powitał burmistrz Łaz Maciej Kaczyński, który podkreślił piękno obchodzonego święta i złożył życzenia obecnym na sali paniom. Chwilę później na ręce przedstawicielki płci pięknej Małgorzaty Iwińskiej włodarz złożył bukiet kwiatów.
 
Gdy sala zapełniła się po brzegi paniami świętującymi swój dzień łazowską scenę opanował Kabaret Moherowe Berety, który dostarczył wszystkim dużej dawki dobrego humoru. Nowy program artystyczny kabaretu spotkał się z dużym uznaniem publiczności. Szybko nawiązała się interakcja między artystkami, a publicznością, która chętnie włączyła się do skeczy i wraz z kabaretem nuciła piosenki. Mistrzynie dowcipu rozbawiły publiczność do łez. Na zakończenie kabaretowego wieczoru na scenie pojawiła się liderka Kabaretu 50+ UTW w Łazach Małgorzata Iwińska, która „przedstawiła się” pół żartem pół serio, a następnie wraz z Kabaretem Moherowe Berety zatańczyła, zaśpiewała i zaprezentowała swój kunszt kabaretowy.
Z okazji Dnia Kobiet na wszystkie panie uczestniczące w wydarzeniu czekała niecodzienna niespodzianka. Firma Roseana Perfumy z Niegowoniczek obdarowała panie perfumami oraz przekazała vouchery rabatowe na zakupy.

05

MAR

2024

160

razy

czytano

68/573

Gmina Łazy

Przydatne linki

Logo serwisu.

Dane urzędu

Gmina Łazy
42-450 Łazy
ul. Traugutta 15
woj. Śląskie
um@lazy.pl

Logo serwisu.

Godziny urzędowania

Poniedziałek 7:30 - 17:30
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 13:30
Logo serwisu.

O gminie

Gmina Łazy
Zdjęcie: Więcej o tej stronie.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.