Skróty klawiszowe:

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Polish Ukrainian English German French Italian
um@lazy.pl
32 67 294 22
Logo serwisu.

Gmina Łazy

Samorządowy portal internetowy

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Gminy Łazy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Aktualności

Kajakowa niedziela nad Zalewem Mitręga

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kajakowa niedziela nad Zalewem Mitręga

13 sierpnia nad Zalewem Mitręga w Łazach z inicjatywy radnej Anny Garbarczuk mieszkańcy Gminy Łazy mogli bezpłatnie skorzystać z wodnej aktywności jaką było pływanie kajakami po zalewie. Wakacyjny projekt został w całości sfinansowany przez Gminę Łazy i miał na celu promowanie wśród dzieci i młodzieży aktywne spędzanie wolnego czasu i rodzinnej rekreacji.
 
Wakacje dobiegają końca. W lipcu dzieci i młodzież Gminy Łazy chętnie korzystały z atrakcyjnej oferty wakacyjnej zaproponowanej przez Miejski Ośrodek Kultury, Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy w Łazach, Parku Wodnego JURA w Łazach, Jurajską Akademię Sportu i Squash Centrum Łazy. Z myślą o rodzinnym odpoczynku i rekreacji w pięknych okolicznościach przyrody 13 sierpnia z inicjatywy radnej Anny Garbarczuk nad Zalewem Mitręga w Łazach został zorganizowany dzień bezpłatnego wypożyczania kajaków.
 
„130 osób skorzystało z kajaków podczas niedzielnego pływania co oznacza, że pomysł był bardzo trafiony i przypadł do gustu mieszkańcom naszej gminy. Cieszyłam się tym dniem razem z uczestnikami kajakowej niedzieli dodatkowo wsłuchując się w ich potrzeby i pomysły, które są bardzo dobre. Mam nadzieję, że małymi krokami będziemy wspólnie realizować kolejne intersujące projekty adresowane do mieszkańców” – podkreśla radna Anna Garbarczuk.
 
Uczestnicy wydarzenia mieli możliwość bezpłatnego skorzystania ze sprzętu wodnego. Pływanie poprzedzone było szkoleniem z obsługi sprzętu i zakładania kapoku. Rodzinne spędzenie wolnego czasu nad Zalewem Mitręga w Łazach i podziwianie wodnej przyrody z innej perspektywy dostarczyło uczestnikom wydarzenia wiele radości i pozytywnych wrażeń.

22

SIE

2023

377

razy

czytano

263/627

Gmina Łazy

Przydatne linki

Logo serwisu.

Dane urzędu

Gmina Łazy
42-450 Łazy
ul. Traugutta 15
woj. Śląskie
um@lazy.pl

Logo serwisu.

Godziny urzędowania

Poniedziałek 7:30 - 17:30
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 13:30
Logo serwisu.

O gminie

Gmina Łazy
Zdjęcie: Więcej o tej stronie.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.