Skróty klawiszowe:

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Polish Ukrainian English German French Italian
um@lazy.pl
32 67 294 22
Logo serwisu.

Gmina Łazy

Samorządowy portal internetowy

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Gminy Łazy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Aktualności

Jurajska Akademia Sportu podsumowała 2023 rok

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Jurajska Akademia Sportu podsumowała 2023 rok

17 lutego o godzinie 8:30 w Jurajskiej Akademii Sportu rozpoczęły się egzaminy na stopnie uczniowskie w Taekwon-do i Kickboxingu. W egzaminach wzięło udział 80 zawodników od najmłodszych dzieci po nastolatków. To wydarzenie było nie tylko testem umiejętności fizycznych, ale także wyrazem determinacji i poświęcenia uczestników.

Zgodnie z duchem walki i dążenia do perfekcji, uczestnicy egzaminów nie zawiedli. Każde z nich wykazało się nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale również wytrwałością i dyscypliną. Przez wiele miesięcy przygotowywali się pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy nie tylko kształtowali ich umiejętności sportowe, ale także rozwijali ich charaktery, ucząc szacunku, fair play i samodyscypliny.

Egzaminy w Jurajskiej Akademii Sportu nie tylko promują zdrowy styl życia i aktywność fizyczną wśród młodzieży, ale także kształtują wartości, które są fundamentem silnego i zrównoważonego społeczeństwa. To nie tylko opanowanie technik walki, ale również rozwój charakteru i umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami życiowymi.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udanego zaliczenia egzaminów i życzymy im dalszych sukcesów na drodze sportowej oraz osobistej. Ich determinacja i zaangażowanie są inspiracją dla nas wszystkich, aby dążyć do osiągnięcia własnych celów z determinacją i pasją.

Następnie o godzinie 10:00 rozpoczęło się oficjalne podsumowanie roku 2023 połączone z pokazem umiejętności wszystkich grup Jurajskiej Akademii Sportu. Zaprezentowały się grupy: Taekwon-do, Kickboxingu, Gimnastyki, Akrobatyki, Brazylijskiego Jiu-Jitsu, Capoeiry, z sekcji Łazy, Siewierz oraz Katowice. Od dynamiki i precyzji kopnięć w Taekwon-do, po zwinność i elastyczność w akrobacji, każda sekcja wykazała się nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale także pasją i zaangażowaniem. Zawodnicy każdej dyscypliny udowodnili na co ich stać i jaki progres zyskali od zeszłego roku. Najpiękniejsze w sporcie u dzieci i młodzieży jest obserwowanie ich samodoskonalenia. Niezwykłe było obserwowanie, jak młodzi adeptów sztuk walki prezentowali swoje umiejętności, zgodnie z duchem fair play i szacunku dla rywali. Przez wiele miesięcy trenowali pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy nie tylko kształtowali ich umiejętności sportowe, ale również budowali ich charaktery, ucząc szacunku, wytrwałości i współpracy.

Widowisko przyciągnęło liczne grono widzów, którzy z zaciekawieniem śledzili występy i dopingowali zawodników. Popisom zawodników przyglądali się rodzice oraz zaproszeni goście. Samorządy reprezentowali: Burmistrz Gminy Łazy Maciej Kaczyński i Wicestarosta Zawierciański Paweł Sokół.

Jurajska Akademia Sportu, poprzez organizację takich wydarzeń, nie tylko promuje sporty walki, ale także kształtuje charaktery młodych ludzi, ucząc ich dyscypliny, wytrwałości i szacunku dla innych. To nie tylko szkoła sportu, ale także miejsce, gdzie rozwijają się wartości, które są fundamentem silnego i zrównoważonego społeczeństwa.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe występy i życzymy im dalszych sukcesów na drodze sportowej oraz osobistej. Ich determinacja i pasja są inspiracją dla nas wszystkich, aby dążyć do osiągnięcia własnych celów z determinacją i poświęceniem.

23

LUT

2024

103

razy

czytano

51/549

Gmina Łazy

Przydatne linki

Logo serwisu.

Dane urzędu

Gmina Łazy
42-450 Łazy
ul. Traugutta 15
woj. Śląskie
um@lazy.pl

Logo serwisu.

Godziny urzędowania

Poniedziałek 7:30 - 17:30
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 13:30
Logo serwisu.

O gminie

Gmina Łazy
Zdjęcie: Więcej o tej stronie.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.