Skróty klawiszowe:

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Polish Ukrainian English German French Italian
um@lazy.pl
32 67 294 22
Logo serwisu.

Gmina Łazy

Samorządowy portal internetowy

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Gminy Łazy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Aktualności

Ferie zimowe w KTS

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Ferie zimowe w KTS

Dobiegły końca zimowe atrakcje pn. „Baw się razem z nami”, które z myślą o najmłodszych mieszkańcach Gminy Łazy przygotował Wydział Rozwoju i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Łazach. Dzieci przez cały tydzień miały możliwość uczestniczyć w zajęciach, warsztatach i pokazach.
Ferie w KTS rozpoczęły się od warsztatów z legorobotyki, łączące zabawę z klockami razem z podstawami programowania. Uczestnicy zajęć wybudowali małe roboty, a następnie za pomocą odpowiedniego oprogramowania uruchomili zabawki.
 
Kolejny dzień ferii w KTS przebiegł pod hasłem: „Sport to zdrowie”. Dzieci wzięły udział w zajęciach przygotowanych przez Klub Sportowy Seniora „Royal”. Po krótkiej rozgrzewce dzieci poznały jedną z najnowszych dyscyplin sportowych jaką jest speedball. Próby odbijania paletką piłeczki przywiązanej sznurkiem do tyczki bardzo przypadły do gustu młodym sportowcom.
 
Trochę oddechu od ruchu i pobudzenie kreatywności artystycznej dostarczyły warsztaty artystyczne, które poprowadziła Dorota Supkowska z Pracowni Plastycznej Manufaktura w Podzamczu. Uczestnicy zajęć własnoręcznie ozdobili i pomalowali plecaki, które z pewnością przyniosą wiele radości i chęci do pomocy rodzicom w robieniu zakupów.
 
Tydzień zimowych rozmaitości zakończyło Laboratorium Pana Korka, które po raz kolejny zaskoczyło dzieci nowościami fizycznymi, chemicznymi i astronomicznymi. Szaleni naukowcy zaprezentowali uczestnikom zajęć tajniki optyki, pokazali rozszczepienie białego światła i zmieniali dzieciom kolory ubrań. Finałem laboratoryjnych eksperymentów był taniec z pszczołami.

06

LUT

2024

69

razy

czytano

14/501

Gmina Łazy

Przydatne linki

Logo serwisu.

Dane urzędu

Gmina Łazy
42-450 Łazy
ul. Traugutta 15
woj. Śląskie
um@lazy.pl

Logo serwisu.

Godziny urzędowania

Poniedziałek 7:30 - 17:30
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 13:30
Logo serwisu.

O gminie

Gmina Łazy
Zdjęcie: Więcej o tej stronie.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.