Skróty klawiszowe:

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Polish Ukrainian English German French Italian
um@lazy.pl
32 67 294 22
Logo serwisu.

Gmina Łazy

Samorządowy portal internetowy

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Gminy Łazy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Aktualności

Spotkanie noworoczne w Klubie Senior+

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Spotkanie noworoczne w Klubie Senior+

Członkowie Klubu Senior+ przedłużyli bożonarodzeniowy klimat i w świątecznym nastoju wkroczyli w Nowy Rok 2024. Tradycyjne spotkanie noworoczne było bogate w życzenia i podziękowania.

8 stycznia w uroczystej atmosferze odbyło się spotkanie noworoczne, podczas którego nie zabrakło refleksji o minionym roku, podsumowania dotychczasowych działań oraz postanowień na nadchodzący rok. W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście: Burmistrz Łaz Maciej Kaczyński, Sekretarz Gminy Ilona Pelon, skarbnik Gminy Łazy Anna Furman, dyrektor OPS w Łazach Monika Wierzbicka, kierownik Klubu Senior+ Agnieszka Goncerz-Paź. Spotkanie odbyło się pod kierunkiem opiekunki Patrycji Maryckiej.

Seniorzy licznie biorący udział w spotkaniu opowiedzieli o swoich projektach m.in. o warsztatach artystycznych, sportowo-ruchowych, kulinarnych, rekreacyjno-aktywizujących, edukacyjno-poznawczych, rękodzielniczych, kulturalno-oświatowych, manualno-kreatywnych i literacko-artystycznych. Seniorzy zaprezentowali także swoje prace wykonane podczas zajęć i zaprosili gości do udziału w warsztatach artystycznych, podczas których wszyscy wykonali maski karnawałowe.

„Jestem pod dużym wrażeniem waszych działań. Podziwiamy prace, które tutaj mamy przyjemność oglądać i jesteśmy zachwyceni waszym zaangażowaniem i umiejętnościami. W nadchodzącym roku życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, uśmiechu i radości życia, abyście każdego dnia odkrywali niezliczone możliwości ukryte w codzienności, a podejmowane decyzje niosły z sobą satysfakcje oraz abyście zawsze mieli obok siebie dobrych i pomocnych ludzi” – powiedział Burmistrz w imieniu swoim i pozostałych zaproszonych gości.

10

STY

2024

249

razy

czytano

113/574

Gmina Łazy

Przydatne linki

Logo serwisu.

Dane urzędu

Gmina Łazy
42-450 Łazy
ul. Traugutta 15
woj. Śląskie
um@lazy.pl

Logo serwisu.

Godziny urzędowania

Poniedziałek 7:30 - 17:30
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 13:30
Logo serwisu.

O gminie

Gmina Łazy
Zdjęcie: Więcej o tej stronie.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.