Skróty klawiszowe:

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Polish Ukrainian English German French Italian
um@lazy.pl
32 67 294 22
Logo serwisu.

Gmina Łazy

Samorządowy portal internetowy

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Gminy Łazy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Aktualności

Centralny Klub Pacjenta

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Centralny Klub Pacjenta

21 września Fundacja „Z sercem do Pacjenta” Grupy American Heart of Poland w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach organizuje wyjątkowe wydarzenie w zakresie profilaktyki zdrowotnej.

Na uczestników spotkania czekają prelekcje wybitnych specjalistów m.in. prof. dr hab. n. med. Andrzeja Bochenka, American Heart of Poland, wiele bezpłatnych badań. Nie zabraknie też zajęć związanych z aktywnością fizyczną, które poprowadzą mistrz olimpijski Robert Korzeniowski oraz Mariola Bojarska-Ferenc. Swoimi poradami z zakresu zdrowia i pogody ducha podzielą się również bohaterowie Sanatorium Miłości – Iwoną i Gerardem oraz charyzmatyczna DJ Wika, dla której wiek to tylko liczba.

Patronat honorowy nad spotkaniem objęli: Minister Zdrowia, Narodowy Fundusz Zdrowia, Wojewoda Śląski oraz Prezydent Katowic.

Fundacja „Z sercem do Pacjenta” została powołana przez Grupę American Heart of Poland z myślą o edukacji w zakresie profilaktyki zdrowotnej i zdrowego stylu życia. Kluby Pacjenta stanowią flagowy projekt Fundacji – odbywają się one cyklicznie w całej Polsce. Informacje o spotkaniach dostępne są na stronie www.zsercemdopacjenta.pl.

Wrześniowe spotkanie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym będzie ukoronowaniem dotychczasowej działalności Fundacji – wydarzeniem na skalę krajową. Centralny Klub Pacjenta w Katowicach stanowi wyjątkowe spotkanie w całym cyklu. Aby w praktyce zachęcić uczestników do większej aktywności fizycznej, która jest kluczowa dla zachowania zdrowia, organizatorzy przygotowali też wyjątkową niespodziankę. Na spacer i rozgrzewkę wszystkich chętnych zabierze Robert Korzeniowski– medalista olimpijski, wielokrotny mistrz świata i rekordzista w chodzie sportowym.

Centralny Klub Pacjenta w Katowicach odbywa się m.in. pod patronatem medialnym Głosu Seniora.

30

SIE

2023

221

razy

czytano

254/627

Gmina Łazy

Przydatne linki

Logo serwisu.

Dane urzędu

Gmina Łazy
42-450 Łazy
ul. Traugutta 15
woj. Śląskie
um@lazy.pl

Logo serwisu.

Godziny urzędowania

Poniedziałek 7:30 - 17:30
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 13:30
Logo serwisu.

O gminie

Gmina Łazy
Zdjęcie: Więcej o tej stronie.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.