Skróty klawiszowe:

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Polish Ukrainian English German French Italian
um@lazy.pl
32 67 294 22
Logo serwisu.

Gmina Łazy

Samorządowy portal internetowy

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Gminy Łazy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Aktualności

IRA zaśpiewała dla łazowianek

Filtrowanie aktualności

data od

data do

IRA zaśpiewała dla łazowianek

12 marca na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach wystąpił zespół IRA Trio. Wyjątkowe wydarzenie muzyczne zostało zorganizowane z okazji Dnia Kobiet, a zespół w akustycznym brzmieniu zaprezentował największe swoje przeboje, które zaśpiewał Artur Gadowski.

12 marca to była niedziela, która pokazała moc muzyki i siłę ponadczasowych przebojów w kameralnej, akustycznej i nastrojowej formie. W niedzielny wieczór w wypełnionej po brzegi sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach wystąpił kultowy zespół rockowy IRA Akustycznie. Łazowska publiczność jak zwykle nie zawiodła i pokazała, że ponadczasowe przeboje mają szczególną moc. „Nie zatrzymam się”, „Chcę znów uwierzyć w miłość”, „Wiara”, „Wybacz”, „Mój dom”, „Mocny”, „Ona jest ze snu” to tylko niektóre utwory, które zabrzmiały w murach łazowskiego ośrodka i wzbudziły w licznie zgromadzonej publiczności wiele wspomnień, wzruszeń i pozytywnych emocji. Z minuty na minutę rockowy klimat udzielił się widowni, i o ile początek koncertu przyjęty został z wielkim entuzjazmem na siedząco, to w miarę upływu czasu zabawa rozkręciła się na całego. Paniom bardzo przypadła do gustu forma realizacji koncertu i w zachwycie wtórowały wokaliście. Po kilkudziesięciu minutach energetycznego występu Artur Gadowski podziękował publiczności za gorące i serdeczne przyjęcie, jednak publiczność nie pozwoliła zespołowi szybko zejść ze sceny i poprosiła o bis.  Muzycy zaśpiewali jeszcze trzy utwory, które widownia nagrodziła oklaskami na stojąco.

Wyjątkowy koncert jednego z najważniejszych zespołów polskiego rocka pozostawił wiele pozytywnej energii i udowodnił, że tworzenie piosenek z potrzeby serca i z miłości do muzyki z domieszką mobilizującej siły fanów inspirującej do dalszej działalności artystycznej sprawiają, że tworzy się legenda, która potrafi zachwycać wiele pokoleń miłośników rockowych brzmień.

14

MAR

2023

224

razy

czytano

419/627

Gmina Łazy

Przydatne linki

Logo serwisu.

Dane urzędu

Gmina Łazy
42-450 Łazy
ul. Traugutta 15
woj. Śląskie
um@lazy.pl

Logo serwisu.

Godziny urzędowania

Poniedziałek 7:30 - 17:30
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 13:30
Logo serwisu.

O gminie

Gmina Łazy
Zdjęcie: Więcej o tej stronie.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.