Powodzenia dla Ósmoklasistów!
Przed Wami pierwszy tak ważny egzamin i kolejny krok w stronę nowych wyzwań, marzeń oraz planów na przyszłość.
Z tej okazji życzymy Wam spokoju, wiary w siebie i odwagi, by pokazać wszystko, czego nauczyliście się przez ostatnie lata. Niech stres zostanie za drzwiami, a podczas egzaminów towarzyszą Wam dobre myśli, koncentracja i odrobina szczęścia.
Trzymamy za Was mocno kciuki i wierzymy, że świetnie sobie poradzicie!