Skróty klawiszowe:

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Polish Ukrainian English German French Italian
um@lazy.pl
32 67 294 22
Logo serwisu.

Gmina Łazy

Samorządowy portal internetowy

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Gminy Łazy. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Aktualności

Burmistrz podziękował radnym

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Burmistrz podziękował radnym

Wzięli udział w 61 posiedzeniach, podjęli 390 uchwał i przez ponad 5 lat decydowali o przyszłości miasta i gminy Łazy. Radni Rady Miejskiej w Łazach kadencji 2018-2024 zakończyli działalność na rzecz lokalnej społeczności.

29 kwietnia w sali konferencyjnej w budynku KTS odbyło się spotkanie Burmistrza Macieja Kaczyńskiego z radnymi Rady Miejskiej w Łazach kadencji 2018-2024. Burmistrz podziękował radnym za ich pracę podczas mijającej kadencji i pogratulował podejmowania szeregu inicjatyw społecznych. Miniona kadencja była czasem zaangażowanej pracy radnych i samorządu na rzecz rozwoju Gminy Łazy i społeczności lokalnej. W okresie trwania kadencji odbyło się 61 Sesji Rady Miejskiej w Łazach, podczas których radni podjęli 390 uchwał. Prężnie działały również Komisje Rady Miejskiej.

„Z ogromną radością pragnę złożyć Państwu serdeczne gratulacje z okazji zakończenia kadencji. Państwa ciężka praca, zaangażowanie oraz nieustająca pasja w dążeniu do rozwoju naszej społeczności są nieocenione. Dzięki Państwa wysiłkom nasza mała ojczyzna stała się lepszym miejscem dla nas wszystkich, miejscem, gdzie dialog i wspólne działanie przynoszą wymierne korzyści dla mieszkańców” – powiedział Burmistrz Łaz Maciej Kaczyński witając radnych Rady Miejskiej w Łazach. „Niektórzy z Państwa kończą swoją pracę na rzecz mieszkańców, wielu z Państwa po raz kolejny zyskało zaufanie społeczne, które zaowocowało wyborem na radych na kolejną kadencję. Jest to wyraźny dowód uznania dotychczasowej pracy oraz zaufania w kontynuację realizacji ważnych dla nas wszystkich projektów. Gratuluję Państwu i życzę powodzenia w przyszłych działaniach i życiu osobistym” – dodał Burmistrz.

Burmistrz wręczył radnym symboliczne podziękowania oraz pamiątkowe upominki, aby uhonorować ich wysiłek i oddanie. Podziękowania za współpracę złożył także przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Tabas.

07

MAJ

2024

124

razy

czytano

45/602

Gmina Łazy

Przydatne linki

Logo serwisu.

Dane urzędu

Gmina Łazy
42-450 Łazy
ul. Traugutta 15
woj. Śląskie
um@lazy.pl

Logo serwisu.

Godziny urzędowania

Poniedziałek 7:30 - 17:30
Wtorek 7:30 - 15:30
Środa 7:30 - 15:30
Czwartek 7:30 - 15:30
Piątek 7:30 - 13:30
Logo serwisu.

O gminie

Gmina Łazy
Zdjęcie: Więcej o tej stronie.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:
Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.